DOMEK W GÓRACH BIAŁKA TATRZAŃSKA TO BARDZO POPULARNY POMYSŁ NIE TYLKO ZIMĄ

Od kilku już lat stale wzrasta zainteresowanie formą samodzielnego, nie zależnego wypoczynku w góralskich domkach. Domki położone w zacisznym miejscu w Kotlinie Podhala ciągnącego się na przestrzeni kilku kilometrów, wzdłuż prawego brzegu rzeki Białki. Białka Tatrzańska położona jest blisko Polskich Tatr w odległości kilkunastu kilometrów od Nowego Targu i Zakopanego, przy drodze do Bukowiny Tatrzańskiej i Morskiego Oka.

Wersje domków jakie występują do wynajęcia

  • aneks kuchenny, salon i pokoje od 2 do 12 osób
  • pokoje posiadają własne łazienki z TV
  • na ogrodzonym terenie znajduje się parking
  • miejsce na ognisko
  • plac zabaw
  • baseny, gdy jest większa grupa domków
  • dostęp do internetu wi-fi

W zimie działa tu 19 wyciągów prywatnych na sztucznie dośnieżanych i oświetlonych o zmroku stokach. Noclegi w Białce Tatrzańskiej blisko do komleksów wyciągów „Kotelnica Białczańska” ok. 10 min. spacerkiem. Domek w Tatrach jest dobrym pomysłem, a w pobliżu liczne wypożyczalnie nart, skuterów śnieżnych, restauracje, karczmy. W sezonie zimowym brak śniegu nie oznacza braku innych atrakcji w regionie, w lecie można stąd podziwiać piękne widoki na Tatry ,Gorce i Pieniny.
Amatorzy wycieczek górskich,mogą wędrować po okolicznych pagórkach, a dla bardziej zaawansowanych wspinaczy polecamy wędrówki, spacery w pobliskie góry, a nocleg domek w górach.

Region Pieniny – piękne miejsca w turystycy pieszej i narciarskiej. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji ani czasu do wzięcia udziału w spływie przełomem Dunajca i zwiedzenia Zamku w Niedzicy i zalewu Czorsztyńsdkiego to nasz ośrodek będzie doskonałą bazą wypadową by tego dokonać.

Atrakcje w pobliżu Baseny W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ 7KM Baseny W SZAFLARACH 10KM Baseny W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ 1km

Możesz również polubić…