Mam zamiar codziennie być w SPA i na basenie

Karkonosze Karpacz

Karkonosze Karpacz

Czy łatwo można odszukać atrakcyjne baseny ze SPA w Karpaczu. Tak bez trudu, po kilku minutach szukania obiektów hotelowych można odwiedzić kilka miejsc z odpowiednim zapleczem hotelowym pakietami SPA jak i basenem z wodą termalną. W piątek zaraz po pracy wyruszam w Karkonosze a punktem docelowym będzie Szczawnica , baseny i masaże to wspaniałe uzupełnienie wypoczynku. Dalej zamierzam poddać się maksymalnemu relaksowi i odnowie ciała i duszy.

Planuję od razu po przyjeździe, czyli w długi weekend udać się na basen w Karpaczu. Sam Karpacz ma wiele atrakcji, pamiętam, że można trochę pospacerować i wrócić po szlakach w około Karpacza. Jeżeli nie zapomnę to wezmę dobry aparat i liczę dobra pogoda, wtedy zrobię zdjęcia panoramy Karkonoszy. Dodatkowo wieczorami w kolejnych dniach, codziennie będę w SPA i na basenie. Moja najlepsza przyjaciółka podarowała mi pakiet SPA (wiele usług masaży, kąpieli itp.) z pełną odnową biologiczną.

Dowiedziałam się, iż zabiegi mam rano około 8.15 godz. a potem dopiero ok 16.45 i mogę w tym czasie na najbardziej znany i uczęszczany szczyt Karkonoszy Śnieżki oraz poznać miejscową kulturę.

Kiedy deszcz pokrzyżuje dłuższe wyprawy i będę, ale już po zabiegach SPA, zamierzam odbyć spacery po znanych szlakach w bliskiej okolicy Karpacza. Spanie mam zarezerwowane 15 minut od centrum Karpacza. Mam pokój z balkonem ponadto z ładnym widokiem na okolicę w tym oczywiście górskie wzniesienia. Pokój z łazienką dla mnie podstawą, ładny ogród w około obiektu i pyszne wyżywienie. Całość kosztów to moja tajemnica, ale jest ok. Gdy wyjazd będzie ok –  od razu umawiam noclegi i miejsce z Gospodarzami na wyjazd świąteczny i na sylwestra i potem na ferie przyjadę z dalszą rodziną.

Karpacz to dobre miejsce na spędzenie dobrze czasu szczególnie korzystając ze SPA i basenów. I ostatnia sprawa – muszę odnaleźć Hotel SPA Karpacz nie pamiętam, czy to nazwa samego obiektu. Ale tam jest iście bajkowy basen w dobrej cenie?

Jutro się pakuję i jadę do Karpacza, pogoda na czas podróży ma był brzydka, to wypróbuję nowe buty, kurtkę i ciepluchne rękawice.

Do zobaczenia po powrocie umieszczę kilka zdjęć na blogu

Możesz również polubić…